Galka.if.ua – Франківська ІТ-компанія буде виділяти по 100 000 гривень для студентів

73

Компанія COAX Software щорічно виділятиме 100 000 гривень для підтримки найкращих студентів Університету Короля Данила.

“Ми добре пам’ятаємо, як у студентські години буває важко здобути хороші знання і легко загубитися у спільній товпі. Тому вважаємо, що важливо підтримувати і мотивувати тих, хто справді готовий учитися та розвиватися“, — каже Іван Веркалець, CTO COAX Software.

Щосеместру стипендію зможуть отримати п’ятеро найкращих студентів зі всіх спеціальностей та курсів УКД, які пройдуть інтернатуру чи Bootcamp від COAX Software.

Розвиток якісного професійного освіти та підтримка талантливої ​​молоді — це один із ключових пріоритетів компанії, інформує “Галка”.

“Ми завжди вважали якісне професійне освіту запорукою гарної кар’єри. Хочемо показати студентам, що їхні зусилля можуть давати плоди не тільки після, а й під час навчання“, — розповідає Сергій Хмельовський, CEO COAX Software.

“Це наш внесок у розвиток ІТ-галузі та ринку кваліфікованих кадрів. Гадаю, що в умовах війни, коли від’їзд кадрів закордон тільки зростає, питання освіти та створення можливостей для талантливих студентів, як ніколи є актуальними“, — Петро Строїч, COO COAX Software

Запровадження стипендійної програми стало логічним продовженням співпраці компанії та університету.

“Спільна програма від COAX Software та Університету Короля Данила для студентів УКД — це підтримка та мотивація студентів, які усвідомлюють для чого їм вища освіта. Ми не можемо заперечувати, що часто молодь йде навчатись, бо так треба. Але є і ті, хто має мету, має амбіції, має бажання. Таких студентів хоче вчити УКД та таких молодих спеціалістів хочуть бачити роботодавці. Новий проект Університет Короля Данила спільно з Coax – приклад результативної співпраці між закладом вищого освіти та IT-компанією. Ми не лише створюємо суспільно важливий проект, мотивуємо молодь, а й забезпечуємо наших студентів працевлаштуванням у провідній компанії міста та підтримуємо IT-спільноту, яка остро відчуває потребу у спеціалістах різних напрямів,” – зазначає ректор УКД Мирослав Луцький.

Детальніше з умовами отримання стипендій та процес визначення стипендіатів можна дізнатися на сайті університету за посиланням https://cutt.ly/MMS1jzm

Source link