Galka.if.ua – На війні загинув льотчик-ас Антон Листопад

185

В обороні української держави загинув один із найкращих льотчиків Антон Лістопад.

Про це повідомили на сторінці на сторінці Фізико-технічного ліцею Івано-Франківської обласної ради, де навчався Антон Листопад.Галка“.

Траурні урочистості-прощання з Антоном Листопадом відбудуться 15 серпня біля Будинку смутку на вулиці Ребета. Початок о 12:00.

Довідково. У ліцей Антон вступив у 2005 році, завершивши ліцейну науку – у 2008. Навчався у групі, де наставником була Савчук Оксана Богданівна. Запам’ятався як здібний, дуже наполегливий і впертий юнак.

Після отримання відповідної освіти Антон став військовим пілотом найвищого класу. Мільйони українців із захопленням та гордістю спостерігали у день 30-тої річниці Незалежності проліт над Хрещатиком авіаційної колони параду військ. Провідним цієї колони був саме наш Антон.

Дорога Антона за штурвал винищувача була непростою, але осмисленою. Однак юнак уперто йшов до своєї мрії – стати льотчиком, літати високо в небі, як птиця, і орлиним поглядом бачити красу Землі.

У 2019 році Антон визнаний найкращим льотчиком Повітряних Сил ЗСУ, був учасником бойових дій на сході України.

З перших хвилин широкомасштабного вторгнення росіян капітан Антон Листопад – на захист Свободи та Незалежності України. За виявлену мужність, відвагу та професіоналізм за кілька днів до загибелі був відзначений Президентом високою державною нагородою – орденом За мужність 3-го ступеня.


Приєднуйтесь до “Галки” у Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Джерело https://galka.if.ua/na-viyni-zahynuv-lotchyk-as-z-ivano-frankivska-anton-lystopad/[ad_2]

Source link

" " " "