Galka.if.ua – По всій Україні пройдуть аварійні відключення світла – Укренерго

80

Внаслідок чергової масованої ракетної атаки країни-терориста на енергетичні об’єкти Українипо всій країні відбудуться аварійні відключення електроенергії

Читайте також: Сьогодні по всій Україні можливі відключення електроенергії — Укренерго

Про це повідомляють у УкренергоПередає “Галка“.

Наразі ситуація складна, але контрольована. Енергосистема України зберегла свою цілісність, і продовжує працювати синхронно з мережею континентальної Європи. Ремонтні бригади НЕК «Укренерго» разом з колегами з обленерго та компаніями-виробниками електроенергії розпочали аварійно-відновлювальні роботи на енергооб’єктах Одеської та інших областей.

Диспетчери та інженери «Укренерго» працюють над загоєнням потерпілих регіонів за резервними схемами. Там, де це можливо, вже здійснюється підключення споживачів.

“Через наслідки обстрілів частина електростанцій не зможе певну годину працювати на повну потужність. У поєднанні з посиленням морозів найближчими днями це зумовить збільшення дефіциту електроенергії в системі. Для збереження балансу між виробництвом та споживанням електроенергії у всіх областях України буде запроваджено режим аварійних відключень. Першочергово електроенергія подаватиметься на об’єкти критичної інфраструктури: лікарні, водоканали, котельні”, – пояснюють енергетики.

Джерело https://galka.if.ua/vsiieiu-ukrainoiu-proydut-avariyni-vidkliuchennia-svitla-ukrenerho/

Source link