Galka.if.ua – Тренер Антон Коссе у Франківську

48

Тренер з боксу Антон Коссе виїхав із Маріуполя до Івано-Франківська на початку повномасштабної війни. Він – справжній кумир для багатьох юних маріупольців, а тепер збирає черги охочих боксувати в Івано-Франківську.

Читайте також: Цьогоріч 102 проекти від франківців отримали співфінансування від міста (ФОТО)

Про це ШоТам розповівши сам тренер Антон Коссе, передає “Галка”.

Він усю свою життя присвятив вихованню боксерів. росія забрала у Антона не лише його рідне місто, а й другу батьківщину.

«24 лютого моє життя зупинилося… У мене в Маріуполі займалося близько 60 учнів. Це мої діти. Ми з ними їздили, кожного літа у нас були якісь табори, ми їздили на змагання. Це така спортивна велика батьківщина», – розповідає тренер з боксу Антон Коссе.

Прихисток і змогу продовжувати справу всієї життя Антону дав Франківськ.

«Ми здзвонились і я говорю: Антоне, ми ж українці, ми всі живемо в одній державі. Ми – колеги і повинні один одному допомагати. Я йому запропонував: приїдь сюди» — згадує в.о. директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Карабін.

«Антон – це саме той тренер, до якого тягнуться діти. Багато дітей-переселенців. Усі знають, що тут у нас Антон Коссе, всі приходять до нього. Багато наших дітей приходити до нього», — впевнений Мирослав Карабін.

Антон Коссе — суворий і неговіркий, але малеча та підлітки його просто обожнюють. Адже він навчатиме їх бути своїми супергероями: тримати удар і битися за шкірну Перемогу.

За незамінним тренером до Франківська навіть переїхала чемпіонка України.

«Якщо чесно, коли ми з мамою сиділи біля підвалі у Маріуполі, всі говорили про те, куди хтось поїде, коли зможемо виїхати. Я говорю: я одразу до тренера! Ви куди хочете, а я – до тренера поїду!» — Дарина-Ольга Гутаріна, чемпіонка України з боксу.

Дарина – перша вихованиця Антона, який звик працювати з хлопцями. Якось вона привела на тренування з боксу молодшого брата.

Нарешті покинула модельну школу і за рік стала чемпіонкою України!

«Я думаю: ну, здується! А вона не здулася! Щоранку о 6 вставала, приїжджала на тренування, потім увечері тренування… І так протягом 4 років», — каже тренер з боксу Антон Коссе.

Тепер вони знову працюють разом над спільною мечтою.

«Моє завдання – виховати для України олімпійського чемпіона. Коли підіймається українське прапор… Коли лунає український гімн, коли ти стаєш на п’єдестал… Ось – у мене мурашки по шкірі!», — Антон Коссе, тренер з боксу.


Приєднуйтесь до “Галки” у Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Source link