Galka.if.ua – У Франківську цьогоріч хочуть відновити роботи з будівництва мосту на Пасічну, – Марцінків

27

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що з 15 жовтня планується відновити роботи з будівництва нового мосту на Пасічну.

Про це він розповів у відеоінтерв’ю на Суспільному Карпаті, пише Галка.

За словами мера, нещодавно було нарада щодо мосту. На ній вирішили продовжити роботи з його будівництва.

Ми відновимо і глобальні роботи. Ми проводили нараду з будівництва мосту. Наприклад, з 15 жовтня плануємо відновити роботи, – сказав Марцінків.

Він додав, що зараз шукають можливості як це зробити. Адже під час воєнного стану капітальні витрати не здійснюються.

Крім того, Марцінків запевнив, що цьогоріч закінчатиме тролейбусну лінію, яка має з’єднати мікрорайоні БАМ та Пасічну. Також проводитимуть роботи з благоустрою дворів міста.

Є речі, які потрібні сьогодні роботи. Чи це робити за рахунок якихось кредитів. Чи за рахунок якихось домовленостей … У нас триманого бюджету були кошти. Ми маємо певний запас коштів. За рахунок яких можемо зробити частину робіт. Можливо, щось держава шось. Можливо, прокредитуємось у європейському банку та ЄС. Я вже попередні бесіди говорив. І нам готові міжнародні партнери давати гроші. Ми цього року ще тролейбусну лінію закінчимо. Виходитимемо з того, що є, – сказавши мір.


Приєднуйтесь до “Галки” у Telegram, Instagram та Viber – найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!

Джерело https://galka.if.ua/u-frankivsku-tsohorich-khochut-vidnovyty-roboty-z-budivnytstva-mosta-na-pasichnu-martsinkiv/

Source link