Galka.if.ua – У повстанському селі на Прикарпатті після розголосу демонтували пам’ятник радянським оккупантам (ФОТО)

74

У селі Вістова, що неподалік Калуша, досі стояв пам’ятник червоноармійцямякі у 1940-х окупували Прикарпаття та вбивали борців за Незалежність – воїнів УПА.

Про це у мережі розповів директор Івано-Франківського музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук. Сьогодні ж він поділився гарною новиною – пам’ятник демонтували, інформує “Галка”.

“Зник ще один істукан совка біля с.Вістова. Не тільки пост написати у фб, а й стали і зробили. Не буде вже у патріотичному селі Вістова напису Загинув від Рук Українських Буржуазних Націоналістів. Адже для мешканців Західної України так званий прихід Визволителів 1944р. приніс нові страждання: вбивства, зґвалтування, грабежі, вивезення у Сибір, а не визволення від нацизму. І Ви знаєте прикро було почути, що деякі особини з міської ради (не міський голова, який був за демонтаж) висловлювалися проти демонтажу. Якщо їм потрібен цей бовван, привеземо Вам до міської ради з унітазом”.

Водночас він запропонував на місці боввана поставити капличку чи статую божої матері, де припідносити до неба молитви, при потребі готові підставити плече.

Джерело https://galka.if.ua/u-povstanskomu-seli-na-prykarpatti-pislia-rozgholosu-demontuvaly-pam-iatnyk-radianskym-okupantam-foto/

Source link