“Голос Бущини” – Ще у трьох територіальних громадах Львівщини невдовзі з’явиться свій поліцейський офіцер

68

Сьогодні, 12 грудня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області генерал поліції третього рангу Олександр Шляховський підписав меморандуми про співпрацю з головами Оброшинської, Белзької та Івано-Франківської територіальних громад у рамках проекту «Поліцейський офіцер громади».

Головна мета ініціативи – забезпечити кожну територіальну громаду поліцейським, який проживатиме в ній та цілодобово надаватиме мешканцям якісні поліцейські послуги, забезпечуватиме правопорядок на території обслуговування, своєчасно реагуватиме на проблеми громади та запобігатиме вчиненню правопорушень. Оцінювати роботу поліцейського офіцера громади будуть самі мешканці.

Поліцейські офіцери громади забезпечені приміщенням, службовим автомобілем та всіма важливими технічними приладами та засобами, щоб вчасно та якісно надавати весь спектр поліцейських послуг.

На сьогодні 37 громад Львівщини уклали відповідні меморандуми, у 29 з них уже несуть службу поліцейські офіцери громад, які пройшли відбір та підготовку.

Відділ комунікації поліції Львівської областіSource link