“Ізбірком” Одеса – Румунське судно наскочило на дрейфуючу міну в Чорному морі :: Ізбірком :: Головні події Одеси

168

(Фото: ВМС Румунії/Facebook)

Судно земснаряд Військово-морських сил Румунії натрапило на дрейфуючу міну, яку намагався знешкодити під час поганої погоди.

Міністерство оборони Румунії повідомило, що судно було попереджено про міну, що дрейфувала приблизно за 25 морських миль на північний схід від румунського чорноморського порту Констанца, але не змогло знешкодити мінуперш ніж натрапити на неї через сильний вітер і хвилі, – повідомляє Reuters.

За даними румунського міністерства, інцидент стався у четвер 8 вересня.

“Жертв та потерпілих внаслідок вибуху немає, 75 військовослужбовцям корабля нічого не загрожує, плавучість корабля не порушена, а на борту немає серйозних пошкоджень”, – повідомили у міністерстві.

Військово-морські сили Румунії повідомили, що йдеться про мінний тральник Locotenent Dimitrie Nicolescu.

У міністерстві також повідомили, що з початку війни Туреччина, Румунія, Болгарія та Україна знищили 28 хв у західних водах Чорного моря.

Міні почали плавати у Чорному морі після того, як Росія вторглася в Українуі румунські, болгарські та турецькі військові водолазні групи знешкоджували їх у своїх водах.

Між тим Чорне море має вирішальне значення для транспортування зерна, нафти та нафтопродуктів. Його води поділяють Болгарія, Румунія, Грузія та Турція, а також Україна та Росія.

Прокурори Одеської обласної прокуратури направили до суду обвинувальні акти щодо двох державних інспекторів Державної податкової служби в Одеській області за фактом отримання взятки. Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. Обвинувачення наполягає, що податківці налагодили злочинну схему систематичного отримання хабарів від підприємців за безперешкодну видачу справок про відсутність …
читати далі

Вищий антикоррупційний суд сьогодні, 9 вересня, у черговий раз відклав розгляд справи “Краяну” щодо ймовірних організаторів корупційної схеми через неявку двох захисників. Про це у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі повідомили суднову кореспондентку Центру громадських розслідувань Катерину Петренко. За версією прокуратури, йдеться про заволодіння міськрадою у змові із співучасниками 93 мільйонами гривень міського бюджету шляхом купівлі заводу-банкруту …
читати далі

Біляївська міська рада ініціювала громадське обговорення щодо перейменування об’єктів топоніміки міста – вулиць та провулків. Про це повідомили у пресслужбі заради. Робоча група пропонує перейменувати вулиці: Ватутіна на Запорожців; Генерала Глібова на Водопроводі; Суворова на Європейську; Четвертого Козачого Кубанського корпусу на провулок Миру. Також перейменують провулки. Так, Колгоспний стане Тихим, …
читати далі

Робоча група з розробки нового Статуту міста Одеси має протягом місяця розробити проект нового документа, який надалі винесуть на громадське обговорення. Про це повідомив виконуючий обов’язки заступника Одеського міського голови Олег Бриндак за результатами засідання комісії 9 вересня. Він зазначив, що поточний Статут не змінювався вже понад 10 років, тож наразі …
читати даліSource link