“Ізбірком” Одеса – З трьох портів Одещини вийшло сім суден із продовольством :: Ізбірком :: Головні події Одеси

50

(Фото: Міністерство інфраструктури)

У рамках реалізації «зернової ініціативи», з портів “Одеса”, “Чорноморськ” та “Південний”, 25 вересня, вийшло сім суден із 146,2 тисяч тонн агропродукції для країн Африки, Азії та Європи.

Про це повідомили у пресслужбі Міністерства інфраструктури України.

Від причалів Одеського порту відійшли Moonlight, Chios Freedom. З порту “Чорноморськ” балкери – Hermers, Blue Star, Super Martinelli. З порту “Південний” – Ata 2, Aspasia Luck.

З моменту виходу першого судна з українським продовольством, враховуючи сьогоднішні судна, експортовано 4,9 мільйона тонн агропродукції.

Всього з українських портів вийшло 218 суден з агропродукцією, яка була спрямована до країн Азії, Європи та Африки.

ФОТО: Міністерство інфраструктури

Вчора, 24 вересня, з портів Одеси та Чорноморська відправилися вісім суден, на борту яких 131,3 тис. тонн агропродукції. Раніше з портів Великої Одеси вийшло 11 суден. Напередодні балкер BC Vanessa, зафрахтування Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) Організації об’єднаних націй, залишивши Одеський порт із 30 тисяч тонн пшениці на борту.

Караван із восьми суден вийшов утром 18 вересня з портів Одеси, Южного та Чорноморська.

17 вересня з Чорноморська вийшло чергове судно із продовольством для країн Африки – балкер IKARIA ANGEL вивіз 30 тонн пшениці. Крім IKARIA ANGEL, того ж дня з українських портів вирушили ще дев’ять суден.

12 вересня Балкер Ikaria Angel, зафрахтований Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) ООН, прибув до порту “Чорноморськ” під завантаження 30 тисяч тонн пшениці.

Це вже третє судно зафрахтоване ООН. Інше вийшло з Одещини 30 серпня.

Перше судно за Всесвітньою продовольчою програмою ООН вийшло з порту Південний 14 серпня. Це був балкер Brave Commander, зафрахтований Світовою продовольчою програмою ООН (WFP) із 23 тисяч тонн зерна. Караван із дев’яти суден, із загальним завантаженням у 163,8 тис. тонн агропродукції, вийшов 12 вересня з портів Одеси, Чорноморська та Південного у рамках “зернової ініціативи”.

Державний заклад “Спеціалізований (Спеціальний) санаторій “Аркадія” Міністерства охорони здоров’я України” оголосив тендер на пошук компанії, яка змонтує системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей у ​​приміщеннях санаторію. Відповідне оголошення оприлюднене в системі електронних закупівель Prozorro. Аукціон з очікуваною вартістю закупівлі в 1 мільйон 248,7 тисяч гривень має відбутися 10 жовтня, а …
читати далі

Іранські дроні-камікадзе, які почали використовувати росіяни, керовані і часто змінюють маршрут під час атаки, через це їх складніше відстежити і збити. Про це повідомила начальниця об’єднаного координаційного штабу прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі інформаційного телемарафону. Вона зауважила, що їх тактико-технічні характеристики ще не вивчені, тому наскільки …
читати далі

Виконавчий комітет Ренійської міської ради Ізмаїльського району Одеської області провів шість тендерів для обрання підрядників, які робитимуть поточний ремонт вулиць у селах. Як зазначається у системі електронних закупівель Prozorro, всі закупівлі проведені за упрощеною процедурою з одним учасником без аукціону. Йдеться про села: Котловіна, Лиманське, Нагірне, Новосільське, Орлівка, Плавні. За результатами …
читати далі

Враг вибрав нову тактику та тепер атакує Одесу з повітря за допомогою дронів-камікадзе, частину яких збивають, замість ракет, які використовували раніше. Так утром 25 вересня ворог атакував місто чотирма безпілотниками. Тричі ворог потрапив до адмінбудівлі у центрі міста. Триває рятувальна операція та гасіння пожежі. Один дрон збитий силами протиповітряної оборони. Людських втрат.
читати даліSource link