“Коментарі.UA” Харків – Графік відключення світла у Харкові та області

63

сьогодні, 17:45
• Кречмарівська Наталія

Електропостачання обмежуватимуть на три години

У Харкові та області з 21 по 27 листопада діятиме оновлений графік погодинних обмежень електроенергії. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на інформацію АТ “Харківобленерго”.

Відомо, що наступного тижня постачання електроенергії обмежуватимуть по три години на добу. Наприклад, тим, хто цього тижня був без світла з 12:00 до 15:00, наступного тижня електроенергію вимкнуть з 13:00 до 16:00.

Як і в попередні тижні, світло вимикатимуть по черзі – абонентів поділили на 12 черг.

Ознайомитися з оновленим графіком вимикання світла можна по засланні.

Щоб знайти у графіку потрібну адресу, потрібно затиснути Ctrl F на клавіатурі, після чого у верхньому правому куті з’явиться пошуковий рядок.

Раніше “Коментарі. Харків” повідомляли, що на початку листопада російські загарбники під час чергового обстрілу території України пошкодили один із ключових об’єктів “Укренерго”. Це вплинуло на постачання електроенергії у деякі області – Київську, Чернігівську, Черкаську, Житомирську, Сумську, Харківську, Полтавську, Донецьку та м. Київ. В Укренерго зазначили, що ситуація із харчуванням цих регіонів залишається складною. Тут застосовують планові, котрий іноді аварійні обмеження електропостачання. Голова правління компанії Володимир Кудрицький розповів, що київський та харківський енерговузол – це великі регіони використання електроенергії. У ці регіони передається енергоресурс із тих місць, де він виробляється. Але енергомережа областей зазнала дуже великих пошкоджень. Енергетики її відновлюють, проте пошкодження масштабні, і говорити про їхнє повне усунення поки що немає можливості.

Підписуйтесь на наш Telegram-каналщоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть

Джерело https://kharkov.comments.ua/news/war/2022/13937-v-harkove-s-21-po-27-noyabrya-budet-deystvovat-obnovlennyy-grafik-ogranicheniya-elektrosnabzheniya.htmlSource link