Гуманітарний вантаж було передано в рамках акції «Корабль для України».

54

 

Гуманітарний вантаж було передано у рамках акції «Корабель для України».

31 жовтня Харків одержав гуманітарну допомогу від французьких партнерів. Посол Франції в Україні Етьєна де Понсена відзначив, що значна частина цього вантажу призначається Харкову та Харківській області. Про це повідомляють “Коментарі. Харків” з посиланням на інформацію Харківської міської ради.

Так, допомога для Харківщини – це 58 тонн продуктів харчування, 38 тонн будівельних матеріалів та сім тонн медикаментів та медичного приладдя.

“У зборі цієї допомоги взяли участь як державні органи, так і місцеві громади, зокрема міста Лілль та Париж. Вся Франція демонструє свою підтримку та солідарність з Україною”, – наголосив посол Франції.

Французький народ і надалі планує підтримувати українців і незабаром до нашої країни відправлять близько 100 генераторів.

Також 13 грудня в Парижі планується проведення міжнародної конференції, де обговорюватиметься питання підтримки України з метою пережити цю зиму в прийнятних умовах.

Міський голова Харкова Ігор Терехов висловив подяку народу Франції за допомогу в цей нелегкий для Харкова та всієї України час. За його словами, сьогоднішні обстріли критичної інфраструктури міста – це ще один доказ геноциду українського народу.

“Сьогодні ми стоїмо ще перед одним викликом, коли руйнується критична інфраструктура. Є перебої з енергопостачанням та відповідно з транспортом та подачею води. Але в цей складний час разом із нами – народ Франції, за що ми вам безмежно вдячні. Дякую за гуманітарну допомогу та вашу позицію”, – зазначив Ігор Терехов.

EcZ0uy2IXfb-u5wScl2rLk5my.jpg

t-8pC273pa9GHm4RvWSSNBTEU.jpg

q8PN8N4AZQy6HbHB_loI7KJ4T.jpg

93CAiXj6mTIgRkbBfVMlXF6wC.jpg

CzQbZyvMn4P4jO-lfkIt5fgi4.jpg

ey-H8gDuh54SuhM7f_dMSo22m.jpg

nLkLgNejT0HEhBpR-qUpSAzd2.jpg

4-nN_C7c2ggxspUt60mVY0np9.jpg

Підписуйтесь на наш Telegram-каналщоб першими дізнатися про найважливіші події у Харкові та області!


Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть

Джерело https://kharkov.comments.ua/news/war/2022/13620-franciya-peredala-harkovu-medikamenty-i-stroitelnye-materialy.html

Source link