МД “Об’єктив.TV” Харків – На Золочівщині майже повністю відновили газ та електропостачання – ХОВА

69

Наразі газ є у всій Золочівській громаді, у тому числі й у двох деокупованих селах, повідомила ХОВА.

Електрику на Золочівщині повернули до восьми прикордонних сіл, повідомили під час апаратної наради начальника Харківської ОВ Олега Синегубова 27 грудня.

За даними начальника Богодухівської районної військової адміністрації Анатолія Рисцова, без світла в районі ще залишаються села Гур’єв Козачок, Сотницький Козачок, Цилюрики та частково – Макарово Золочівської громади. Енергетики зараз працюють над відновленням енергопостачання до цих населених пунктів.

Також у прикордонній громаді відновлено мобільний зв’язок, працюють відділення «ПриватБанку» та «Нової Пошти», продуктові магазини, кафе та аптеки. На Золочівщині проводять ямковий ремонт доріг.

«Близько 60% земель сільськогосподарського призначення в громаді не використовуються, багато руйнувань зазнали підприємства. Щодня ми направляємо групи саперів туди, де потрібна допомога», – наголосив керівник Богодухівської РВА.

Також у районі продовжується прийом документів від громадян, чиє майно пошкоджено внаслідок бойових дій. Станом на 26 грудня зареєстровано 622 заяви. З представлених документів складаються акти обстеження будинків. Людей, чиє майно було пошкоджено, постачають будматеріалами.

Читайте також: Як живуть люди на окупованій Куп’янщині, розповів голова РВА

Джерело https://www.objectiv.tv/objectively/2022/12/28/na-zolochevshhine-pochti-polnostyu-vosstanovili-gaz-i-elektrosnabzenie-hova/Source link