МД “Об’єктив.TV” Харків – Півтора тижні ми спостерігали накопичення військ РФ біля Куп’янська – ХОВА

86

Про оперативну ситуацію на Харківщині станом на ранок 11 грудня розповів в ефірі національного телемарафону заступник голови ХОВА Роман Семенуха.

«Протягом півтора тижнів ми спостерігали накопичення військ (російських — ред.) біля Куп’янська. Нині ми загрози для Куп’янська не бачимо. Ідуть операції, більше не коментуватиму, нехай Генштаб коментує, Збройних сил України. Зокрема, посилилися обстріли і Куп’янської громади. Протягом цього тижня нами оголошено добровільну евакуацію. Районна та міська військові адміністрації здійснюють евакуацію. Кілька сотень людей уже протягом цього тижня мали змогу виїхати на спокійнішу територію», — повідомив Семенуха.

Читайте також: Синегубов оцінив можливість настання армії РФ на Куп’янському напрямку

Він також уточнив, що евакуація здійснюється до заздалегідь підготовлених приміщень у Харкові, а також до сусідніх областей, зокрема до Полтавської.

Також Семенуха нагадав, що протягом доби ворог обстріляв із різного озброєння громади Харківського, Куп’янського, Ізюмського та Чугуївського районів.

“Ситуація вздовж лінії зіткнення і вздовж лінії кордону є неспокійною і навіть маємо, на жаль, постраждалих через ворожі обстріли”, – констатував він.

Читайте також: Райони 15 населених пунктів Харківщини обстріляла армія РФ – Генштаб

Джерело https://www.objectiv.tv/objectively/2022/12/11/poltory-nedeli-my-nablyudali-nakoplenie-vojsk-rf-vozle-kupyanska-hova/Source link