МД “Об’єктив.TV” Харків – Російські сили готуються завдати нової хвилі ракетних ударів по Україні — ISW

89

На думку аналітиків американського Інституту вивчення війни (ISW), “темп ударів” не збільшиться.

«Російські сили, ймовірно, готуються завдати нової хвилі ракетних ударів по Україні наступного тижня, але такі приготування, швидше за все, спрямовані на те, щоб підтримати недавній темп ударів, а не збільшити його», — відзначили у зведенні ISW за 28 листопада.

Щодо ситуації на фронті, то, за інформацією Інституту вивчення війни, неподалік адмінкордонів Харківщини та Луганської області — в районі Сватове — окупанти зайняті захистом від контрнаступів Сил оборони.

«27 та 28 листопада російські війська продовжували оборонятися від українських контрнаступних операцій у районі Сватового. За повідомленням Генштабу України, 27 та 28 листопада російські війська віддавали пріоритет оборонним діям на Куп’янському напрямку, приблизно за 45 км на північний захід від Сватового», — зазначили в актуальному зведенні ISW.

Там також звернули увагу, що на супутникових знімках, зроблених з 15 по 26 листопада, видно розвиток російських оборонних рубежів на північ і південь від Сватового.

Читайте також: Російські окупанти обстріляли понад 10 населених пунктів на Харківщині

“Російські війська, ймовірно, приділяють першочергову увагу обороні району Сватове, щоб убезпечити критично важливі наземні лінії зв’язку, які проходять на схід у російські тилові райони, такі як Старобільськ”, – пояснили експерти.

Посилаючись на дані російських джерел, аналітики зазначили, що українські війська продовжують контрнаступ на захід від Кремінної.Source link