“Місто” Івано-Франківськ – Чи можливий в Україні газовий блекаут: розповідає експерт

158

Виконавчий директор Асоціації газодобувних компаній України Артем Петренко в ефірі телемарафону Суспільного запевнивши, що газовий блекаут в Україні неможливий, оскільки навіть при обстрілі з боку РФ енергетики роблять все для того, щоб забезпечити газопостачання та добычу природного газу на території України.

“Якщо немає електрики, зокрема, газ використовується і для транспортування газу. Тому в плані електрики це негативно впливає на роботу енергетичного сектору. Але зазвичай енергетики швидко поновлюють енергопостачання. Та, зокрема, і видобувні компанії України активно використовують генератори, зокрема дизель-генератори для того, щоб продовжувати видобувати природний газ та забезпечити нашу енергетичну безпеку”, — зазначив Артем Петренко.

Він наголосив, що навіть за тотального блекауту газ в Україні буде.

“Ми забезпечені природним газом у підземних газосховищах. Видобувні компанії продовжують активно закачувати газ та видобувати газ там, де це можливо. навіть незважаючи на дуже складну безпекову ситуацію. Тому всіх заспокою – газ в Україні буде”, – додав він.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записи

[ad_2]

Source link

" " " "