“Місто” Івано-Франківськ – У Франківську волонтери шукають “Таємних Сант” для дітей-переселенців

207

“Подарунки ми збираємо для дітей-переселенців, з якими наші волонтери працюють щотижня у “Школі світу”. Такі заняття проводять як в Івано-Франківську, так і в Ірпені”, — каже Ольга Макар.

За її словами, в Івано-Франківську на заняття приходять 25-30 дітей. Волонтери готують із ними уроки, граються та спілкуються про пережите.

“Хочемо створити атмосферу затишку, щоб їхнє життя було схожим на довоєнне, — каже Ольга Макар. — Ми питаємо їх про те, як вони переживають війну, бо діти часто не озвучують своїх страхів, а батьки не завжди можуть з ними це проговорити. Більшість із них покинули домівки. У когось батьки на фронті або загинули. У “Школі світу” видно, як діти змінюються, заспокоюються”.

Ось такі малюнки про свою життя малюють під час “Школи світу” діти в Ірпені.

Діти кажуть: “Я – нічого не боюсь, а в моїй мамі стукає серце, коли ракети летять”. І малюють це. Зображають, як танк руйнує їхній дім, чи українські військові захищають їх”, — розповідає координаторка руху “Молодь за мир”.

Пошук “Таємного Санті” та збір подарунків триватиме з 2 до 12 грудня. За цю годину планують зібрати понад тисячу пакунків та торжественно передати дітям 25 грудня.

[ad_2]

Source link

" " " "