“Місто” Івано-Франківськ – У Крилосі сотні вірян молилися за Україну на ювілейній Всеукраїнській Патріаршій прощі. ФОТО

53

Упродовж двох днів прочани з різних куточків Прикарпаття перебували на крилоській горі в молитві, беручи активну участь у щорічній прощі, а цьогоріч вона стала ювілейною.

Як ми повідомляли раніше, у суботу, 6 липня, на Прикарпатті розпочалася Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої. Цьогоріч проща до Чудотворної ікони Божої Матері мала певні обмеження у зв’язку з воєнним станом в Україні. Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ.

Після вечірньої молитовної програми, яка включала у собі Велику Вечірню, молебень до Пресвятої Богородиці, молитви на оздоровлення та цікаві науки, сьогодні, 7 серпня, відбулася кульмінаційна частина всієї прощі – Владика Володимир Війтишин у співслужінні Владики Йосафата Мощичаєпископа Чернівецького та чисельного духовенства Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Вже від ранку люди масово почали прибувати до Княжої гори у Крилосі вітати Архієрея та Єпископа. Місцева молодь вручила хліб та сіль, як знак гостинності, а духовенство запросило Єпархів очолити святкове богослужіння.

Після чого розпочалася Архієрейська Божественна Літургія, у часі якої зі словом проповіді до вірних звернувся Владика Йосафат Мощич, пояснюючи Євангеліє.

«Сьогодні можемо собі уявити, як ми вкладаємо в руки Божі те, що ми маємо, і тоді пустеля навколо нас може розквітнути. Бог робить диво з хлібом, який апостолі ділили та роздавали. Натомість диявол маніпулює хлібом, як це відбувається сьогодні, коли зерно хочуть знищити та забрати врожай у нашого народу. Господь сьогодні хоче нагодувати нас хлібом, не лише матеріальним, а й хлібом Слова. Вже 2 тисячі років Церква проголошує людям Словом, яке будує внутрішню людину, яка в нас зростає для вічної життя. Просимо сьогодні Господа навчити нас ділитись тим, що ми маємо», – наголосив Владика Йосафат.

Відтепер читайте найважливіші новини МІСТА у Telegram

Схожі записиSource link