“Моя Вінниця” – У Вінниці формують “Коробочки любові” для дітей із деокупованої Балаклії

149

До “Коробочок любові” збирають:

канцтовари: олівці, фарби, блокноти.

книги, розмальовки…

іграшки, маленькі настільні ігри…

шкарпетки, рукавички…

салфетки, гігієнічна помада, дезодоранти…

ліхтарики, свічки, гірлянди…

солодощі,

листівки зі словами підтримки для мешканців звільненої Балаклії.

“Під час першої поїздки до Балаклії ми зрозуміли, що є велика кількість дітей, яким ми можемо передати не лише одяг, чи засоби гігієни, а й те, що може підняти їм настрій, подарувати просту дитячу емоцію. Це також важливо у теперішній час”, – розповідає директор центру реабілітації “Гармонія” Олена Чорнобрівенко.

Крім “Гармонії”, допомогу для звільненої Балаклії збирають у:


    Волонтерський центр “Шахіна” (пр. Коцюбинського, 43-б). Туди можна приносити теплі речі для дітей та дорослих, українськомовні книги та іграшки, медикаменти для літніх людей, теплі одеяла, мобільні телефони.

    Артпросторі “ПІЧ” (вул. Сковороді, 25), куди можна приносити українськомовні книги, журнали, а також музичні інструменти.

Найближчу поїздку вінничани запланували на середину грудня. Точну дату не розголошують з метою безпеки, оскільки Харківщина є прифронтовим регіоном.

Крім того, що роздаватиму гумодопомогу, волонтери також планують організувати майстер-класи для місцевих дітей та заходи для літніх людей.

«Сама ідея проекту «Разом!» – дуже правильна, це об’єднання відразу і центру. Наша головна мета – не лише привезти гуманітарну допомогу, а також об’єднати нас культурно», – пояснювала раніше координаторка проекту «Вінниця-Балаклія» Олена Стеценко.

Нагадаємо, 11 листопада, в рамках роботи міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, до Балаклії прибули вінницькі волонтери з організацій «Шахіна», «Гармонія», «Піч», «Подільська громада» спільно з директором департаменту культури ВМР Максимом Філанчуком та роздали гумвантаж, який збирали вінничани.

Сама ж Вінниця долучається до відновлення Балаклії. Вінницька міська рада передає субвенцію з бюджету ВМТГ Балаклійській міській територіальній громаді на суму 10 млн грн. Ці кошти будуть направлені на відновлення об’єктів житлово-комунального господарства, соціальної сфери міста та підготовки територіальної громади до опалювального сезону. Відповідне рішення 25 листопада підтримали депутати Вінницької міської ради.

[ad_2]

Source link

" " " "