“Наше місто” Дніпро – хто підлягає мобілізації в першу чергу

73

Артилеристи та ІТ-шники: Резніков розповів, хто підлягає мобілізації в першу чергу

У Збройні сили України на сьогоднішній день в основному мобілізують конкретних фахівців. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, повідомляє кореспондент «Наш місто».

За його словами, у Збройних силах України зараз немає потреби в нарощуванні кількості особового складу, тому мобілізують лише фахівців окремих спеціальностей – операторів безпілотників, зв’язківців, артилеристів, ІТ-шників тощо.

“Досить багато вже мобілізували до лав ЗСУ і не лише ЗСУ. Наразі потрібні конкретні фахівці. Це можуть бути оператори БПЛА, можуть бути спеціальні айтівці, зв’язківці, артилеристы, тощо. Коли ми отримуємо просунуте і складніше вооружение натівського стандарту, то й фахівці нам потрібні такі, які зможуть швидко опанувати ці системи. Що ми, щиро кажучи, дуже добре і робимо”, – сказав Резніков.

Нагадаємо, деякі українські фахівці можуть отримати одноразову фінансову допомогу у розмірі 5 прожиткових мінімумів На сьогоднішній день це трохи більше ніж 12 тисяч гривень.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/19/artylerysty-ta-it-shnyky-reznikov-rozpoviv-khto-pidliahaie-mobilizatsii-v-pershu-cherhu/

Source link