“Наше місто” Дніпро – Кличко про діалог з урядом

45

Новини Дніпра: Кличко про діалог з урядом

Мер Дніпра Борис Філатов в інтерв’ю «Дзеркалу тижня» скаржився на Кабмін і на прем’єра через рішення уряду повернути всі закупівлі органів місцевого самоврядування, в тому числі на армію та ТрВ, у систему Prozorro. Це ускладнило місцевій владі можливість оперативно здійснювати закупівлю товарів та обладнання. Мер Києва Віталій Кличко у інтерв’ю виданню “Бабель” розповів, чи був діалог з владою з цього приводу, повідомляє “Наш місто“.

Від прем’єра я від початку війни нічого не чув і не бачив. Телефонував йому багато разів, навіть SMS писав. Але бажання чи зацікавленості спілкуватися не побачивши. Ладно… Якщо нам не допомагають, тоді ми робимо все для того, щоб вирішити питання самостійно. І поки що в нас виходити.

У вас взагалі немає діалогу з урядом, а з Офісом президента є?

Я зустрічаюся майже зі всіма міністрами, коли треба. З прем’єр-міністром намагався багато разів. В ВП я спілкуюся з представником, який відповідальний за…

Регіональну політику? Кирило Тимошенко?

Кирило Тимошенко. І все.

У вже згаданому інтерв’ю Гордону ви сказали, що з ОП ви спілкувалися лише кілька разів. Чому така слабка комунікація з мером Києва під час війни?

Я намагаюся вийти на зв’язок у двох випадках: коли Київу потрібна допомога та коли Київ може надати допомогу. Якщо на зв’язок ніхто не виходить, чи вони не можуть надати допомогу, чи наша допомога не потрібна, я використовую всі свої важелі та можливості. Якщо не прямо, то в обхід все робиться.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/15/iakshcho-nam-ne-dopomahaiut-to-my-vyrishuiemo-pytannia-samostiino-klychko-pro-vidsutnist-dialohu-z-uriadom/

Source link