“Наше місто” Дніпро – Новини Дніпра: АТБ допомога військовим

37

Новини Дніпра: АТБ допомога військовим

Безпрецедентне для європейського континенту у ХХІ столітті воєнне вторгнення окупаційних військ на територію України назавжди змінило наше життя. Ми навчилися, власне, цінувати щодня, свободу, дружбу, годину, проведення із близькими, навчилися радіти простим промовам. Навіть таким буденним, як свіжі продукти на власному столі, теплі та людяні ставлення роботодавця, спокійне небо над головою…

У таку непросту годину один із найбільших роботодавців країни, лідер вітчизняної галузі роздрібної торгівлі «АТБ» не тільки максимально фокусує увагу на збереженні свого кадрового потенціалу, а й дуже щиро підтримує своїх співробітників. Така позиція компанії продиктована війною, тяжкими втратами та болем, що принесли страждання до міцної батьківщини «АТБ» у перші дні бойових дій.

Згідно з оновленими даними компанії 54 працівники підприємств, що входять до складу корпорації «АТБ», уже заплатили найвищу ціну – віддали свою життя, відстоюючи незалежність та суверенітет нашої країни. Більше сотні зазнали поранень різних ступенів важкості у боях з оккупантом, а дехто під час жорстких ракетних ударів у мирних українських містах.

Як патріотичний та відповідальний бізнес «АТБ» підтримує співробітників та їх батьківщини. До кадрової політики підприємств корпорації було внесено доповнення щодо виплат матеріальної допомоги пораненим під час бойових дій та сім’ям загиблих співробітників. Відтак у разі загибелі мобілізованого на фронт працівника «АТБ» виплачуються так звана базова сума допомоги, до якої додається доплата на кожну неповнолітню дитину в його батьківщині. Це не залежить від того, чи загинув чоловік у бою чи помер у шпиталі від поранень, получених під час виконання військового обов’язку. Також батьківщина додатково отримує грошову допомогу на гідне поховання свого героя.

Пораненим працівникам «АТБ» компанія виплачує матеріальну допомогу на лікування та реабілітацію.

За шість місяців війни загальна сума виплаченої допомоги корпорацією «АТБ» батьківщинам загиблих та пораненим працівникам вже сягає понад 10 млн грн.

Загалом сьогодні в компаніях, що входять до складу корпорації «АТБ», у тому числі на флагманському підприємстві — улюбленій українській торговельній мережі «АТБ», офіційно трудоустрійно понад 50 тисяч громадян.

Станом на поточну годину вже понад три тисячі з них вступили до лав ЗСУ, змінили звичайну уніформу на військове спорядження та взяли до рук боєве зброю. До війни це були водії, працівники складських центрів, персонал знайомих кожному з нас супермаркетів (охоронці, касири тощо). Та зараз ці герої вже вписали свої імена у новітню історію України, зробивши, здавалося б, неможливе – зламавши плани окупантів, зупинивши врага, чия чисельність та вогнева потужність на початку війни перевищувала нашу у десятки разів.

А тим часом їхні колеги перейшли на особливий режим роботи, забезпечивши нашим захисникам надійний міцний тил. Саме завдяки їхнім зусиллям на полицях понад тисячі зручних магазинів мережі у всіх куточках країни (окрім тимчасово окупованих територій) щодня представлено широкий асортимент свіжих продуктів та добротних товарів першої необхідності. Ці люди самовіддано працюють на вітчизняну економіку, надаючи мільйонам українців можливість щодня придбати гарантовано свіжі продукти та якісні товари першої необхідності. Вони збирають кошти на підтримку армії, лікування поранених дітей, стабільно наповнюють бюджети всіх рівнів. Словом, тримають стрій на передовій продовольчій і економічній безпеці країни та щодня наближають нашу спільну победу.

Категорія: Новини Дніпра

Мітки:

Source link