“Наше місто” Дніпро – Новини Дніпра: Корбан про Троїцький ринок

346

Новини Дніпра: Корбан про Троїцький ринок - Наше Місто

У Дніпрі у соцмережах розповсюджувалася інформація про те, що приліт російської ракети на Троїцький ринок був спланованим. Більше того, деякі активісти зоро натякали на те, що це вигідно Геннадії Корбану, який хоче побудувати там торговий центр. А Борис Філатов якимось чином домовився з ракетою, щоби вона вибухнула саме на ринку. Голова штабу тероборони Дніпра Геннадій Корбан в ефірі програми “Васильєвський острів” на 11 каналі назвав цю інформацію вкидом, за яким стояти близькі до Олександра Петровського “Наріка” забудовники, повідомляє сайт «Наше Місто».

«Той самий канал D1, який належить Петровському, розповсюджує нісенітниці. Їх уже Нацрада попереджувала, що забере ліцензію через те, що вони лають. Але вони продовжують займатися розгойдуванням. Я до Троїцького ринку не має жодного відношення. Це якраз інтерес групи Петровського. Вони там три башти збиралися будувати, і дуже довго підприємці сперечалися з ними. А також мешканці, які там живуть, бо не хотіли, щоби серед малоповерхової забудови виросли небоскреби. Тому досі немає детального плану цієї території. Тепер приватним підприємцям немає де працювати. Все це лишилося тільки демонтувати. Та я впевнений, що місцева влада буде слідкувати за цим процесом і нікого не залишити у біді», – розповів Корбан.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/09/14/zruinovanyi-troitskyi-rynok-korban-pro-te-khto-rozhaniav-torhovtsiv-zarady-budivnytstva-khmarochosiv/[ad_2]

Source link

" " " "