“Наше місто” Дніпро – Перкова Резеда Індусівна КБ Південне

300

Новини Дінпра: Перкова Резеда Індусівна КБ Південне

Спецслужби затримали співробітницю КБ Південне, що біля Дніпрі. Жінка, за даними слідства, передавала ФСБ інформацію про українські військові розробки. Про це повідомляє «Наш місто» із посиланням на ВВС News Україна.

Як стверджує видання, підозрювану звуть Перкова Резеда Індусівна. Жінка народилася у Казані у 1960 році. На момент затримання працювала інженером державного конструкторського бюро Південне ім. М. К. Янгеля в відділі проектування літальних апаратів мала допуск до держтаємниці.

За даними слідства, Резеда Перькова допомагала коригувати ракетні удари по заводу “Південмаш”, вказувала, де знаходяться українські військові, а також регулярно надсилала російському куратору дані про новітні розробки, над якими працює конструкторське бюро.

Спецслужби затримали Перькову 7 вересня, а 9 вересня суд узяв її під арешт на два місяці. Адвокат зазначає, що вона провину не визнає.

Читайте також: Від дому залишилася вирва: ворожа бомба вбила жінку, її сина, невістку та трьох внуків.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/09/17/perkova-rezeda-indusivna-zatrymana-zhinka-iaka-koryhuvala-rakety-po-pivdenmashu-v-dnipri/[ad_2]

Source link