У Нікополі розповсюджують фейкові листівки

189

 

У Нікополі розповсюджують фейкові листівки. Новини ДніпраУ Нікополі почали розповсюджувати фейкові листівки, на яких вказані поради, як діяти при радіаційній небезпеці. Голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко прокоментував цю “писанину”, повідомляє “Наш місто”.

Відомо, що подібні листівки почали з’являтися на вулицях Нікополя ще вчора у другій половині дня. На них кривою подобою української мови написано інструкцію про те, як можна спастись від вибуху ядерного реактора, “обмотавши голову рушником”.

“Офіційні заклади та установи користуються официальными каналами сповіщення громадян та мають відповідних речників. Ви уявляєте, що будь-яка державна установа буде повідомляти людей про важливі події шляхом розкидання листівок на вулицях міста? Окремо звертаю вашу увагу на граматичні помилки та кострубатість. Так пише людина, яка не знає елементарних слів та правил побудови промов в українській мові”, – зазначив Євтушенко.

У Нікополі розповсюджують фейкові листівки. Новини Дніпра

За словами голови РВА, ці листівки розповсюджують оккупанти, які знаходяться на протилежному березі водохранилища, та їх поплічники.

“Ці листівки не що інше як спроба посилити паніку серед місцевого населення. Як треба реагувати на подібні вкиди? Ніяк”, – додавши Євген Жевтушенко.

Джерело https://nashemisto.dp.ua/2022/08/10/u-nikopoli-rozpovsiudzhuiut-feikovi-lystivky-z-poradamy-holova-rva-rozpoviv-chy-varto-na-nykh-reahuvaty/

[ad_2]

Source link