“Новинар Полтавщини” – Поліція Полтавщини розслідує понад 200 ДТП, у яких травмувалися або погибли люди

163

На Полтавщині протягом липня та серпня спостерігається різке збільшення кількості дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули та травмувалися учасники дорожнього руху. Лише протягом першої декади серпня сталося 4 ДТП, внаслідок яких загинули громадяни. Загалом з початку року на вулицях та дорогах області у автопригодах постраждало близько 500 осіб.

Віталій Браславець, начальник відділу з розслідування злочинів у сфері транспорту слідчого управління поліції Полтавщини, повідомив: «У поточному році на території Полтавської області слідчими підрозділами поліції зарегистрировано 376 дорожньо-транспортних пригод, у яких 46 осіб загинули та 468 отримали тілесні ушкодження. За 202 фактами ДТП, у яких потерпілі отримали середньої тяжкості тілесні ушкодження або тяжкі тілесні ушкодження, або загинули, поліцією відкриті кримінальні провадження, з яких 98 – вже направлено до суду. Ще у 174 автопригодах, в яких особи отримали легкі тілесні ушкодження, прийняті процесуальні рішення в рамках Кодексу України про адміністративні правопорушення».

За аналітичними даними Слідчого управління поліції Полтавщини, найбільш поширеними причинами ДТП є перевищення водіями встановлених обмежень щодо швидкості руху транспортних засобів, порушення правил обгону та проїзду перехрестя, а також неуважність за кермом. До найтяжчих наслідків призводять ДТП за участю водіїв, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.

Рекомендуємо учасникам дорожнього руху:

• Суворо дотримуватися правил дорожньої безпеки;
• Не сідати за руль у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, або після вживання медичних препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції;
• Дотримуватися встановленого Правилами швидкісного режиму руху;
• Дотримуватися інтервалу та дистанції під час руху;
• Вчасно подавати сигналу про зміну напрямку руху;
• Дотримуватися сигналів світлофорів та регулювальників;
• Пристібатися пасками безпеки;
• У разі перевезення дітей використовувати для їх безпеки дитячі автокрісла.

Завжди будьте уважними та пам’ятайте, що вдома вас чекають рідні.

Джерело https://new.pl.ua/archives/35005

[ad_2]

Source link