“Новинар Полтавщини” – Полтавського ексчиновника підозрюють у розбазарюванні 15 гектарів лісового фонду

74

Понад 2 млн грн шкоди державним інтересам внаслідок передачі у власність земель лісового фонду – підозрюють колишнього високопосадовця ГУ Держгеокадастру у Полтавській області

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури колишньому високопосадовцю Головного управління Держгеокадастру в Полтавській області, який наразі обіймає посаду в Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру, повідомлено про підозру у зловживанні службовим становищем, що спричинило державні інтереси тяжкі 364 УК України).

За даними слідства, у 2021 році колишній посадовець вбачав накази про передачу у власність фізичних осіб земельних ділянок лісового фонду, які перебували у користуванні державного лісогосподарського підприємства. Розташовані землі на території Полтавського району, їхня загальна площа – понад 15,5 га.

У подальшому вказані земельні ділянки розорено, а лісові насадження знищено, внаслідок чого державі спричинено шкоду на загальну суму понад 2 млн грн.

Досудове розслідування в кримінальному провадженні триває.

Слідчі дії здійснюються Головним управлінням Національної поліції у Полтавській області, оперативне супроводження – Управлінням стратегічних розслідувань у Полтавській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Джерело https://new.pl.ua/archives/35833Source link