“Новини Закарпаття” – До уваги перевізників та громадян! Митниця повідомляє важливу інформацію!

227

До уваги перевізників та громадян!

Закарпатська митниця інформує, що станом на 3 вересня (18.00 рік) на під’їздах до пунктів пропуску «Ужгород-Вишнє-Німецьке» (українсько-словацький кордон) та «Чоп-Захонь» (українсько-угорський кордон) утворилися значні черги із вантажівок , які слідують до країн ЄС
Зазначена ситуація порушує роботу цих пунктів пропуску та значно зменшує їх пропускну спроможність.
Так, зараз перед митним постом «Ужгород-вантажний» у черзі стоїть 600 вантажних автомобілів (приблизно 11 км). Перед митним постом «Тиса» у черзі перебувають 700 вантажівок (майже 14 км).

У свою чергу, керівництво Закарпатської митниці вживає всіх організаційних заходів для зменшення великих очередів, а також для прискорення пропуску вантажних автомобілів. Зокрема, було проведено робочі зустрічі з керівництвом суміжних угорської та словацької митниць для вирішення спільних питань, за результатами яких вжито необхідні заходи щодо пришвидшення митних формальностей.

Просимо громадян і суб’єктів ЗЕД взяти до уваги цю інформацію під час обрання оптимального маршруту та розрахунку години на перетин митного кордону України через пункти пропуску зони діяльності Закарпатської митниці.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/hot-news/160116-do-uvagi-pereviznikiv-ta-gromadjan-mitnicja-povidomljaye-vazhlivu-informaciju.html[ad_2]

Source link