“Новини Закарпаття” – На Харківщині розчленували та спалили фермера із Закарпаття (ФОТО)

125

Біля села Безм’ятежне на території Шевченківської громади Харківщини, за інформацією джерела Суспільного, вбили фермера Володимира Шкірю.

Поліція Харківщини в рамках кримінального провадження перевіряє обставини злочину.

За попередньою інформацією джерела Суспільного з села, на території господарства російські військові застрелили, розчленували фермера та підпалили.

“Під’їхали троє на старому авто із літерою “Z”. Озброєні буряти, можливо, із блокпоста у Вишневому. Шкіря був на господарстві, він там іноді залишався. Запитали дорогу, щось їм було потрібне. Потім попросили веревки, бо у них багажник не закривався”, – розповідає джерело.

“Застрелили в лоба, дістали топор і почали його рубати. Вкинули в машину частинами і підпалили авто Володимира і своє”, — повідомляє джерело.

Про вбивство місцеві повідомили самоназваного голови селища Шевченкове Андрія Стрижку. Він приїжджав на місце злочину з росіянами та іншими колаборантами, пообіцявши розбиратися.

Фермер — родом із Закарпаття, між собою люди називали його “Вуйко”.

“Це людина принципова і дуже проукраїнська. Ніколи не мовчавши, стоячи за правду. Не захотів співпрацювати, плюс, мабуть, хтось із земляків здав його як “западенця”. Він був господарем, а у селі, на жаль, є бродяги, які заздріли, що не місцевий веде успішний бізнес”, — описує ситуацію джерело Суспільного.

Чоловікові було 55 років. За інформацією джерела, поліція на підконтрольній Україні території повідомлена про злочин. Начальник Слідчого управління поліції Харківщини Сергій Болвінов підтвердив, що поліції інформація про злочин відома. У рамках кримінального провадження слідчі перевіряти інформацію, “як дозволять обставини, адже це відбулося на тимчасово окупованій території та, за нашою інформацією, тіло чоловіка може перебувати на так само окупованій території у Куп’янську”.[ad_2]

Source link

" " " "