“Новини Закарпаття” – На Закарпатті виділили ₴100 мільйонів для потреб тероборони та військових формувань

44


На потреби тероборони та військових формувань із бюджету Закарпаття виділили понад 100 мільйонів гривень.

Про це повідомили у Фейсбуці Закарпатської обласної ради, повідомляє Укрінформ.

“82 мільйони витрачено на тероборону та понад 21 мільйон — на підтримку військових формувань”, – зазначив директор департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації Петро Лазар, звітуючи про освоєння коштів обласного бюджету з березня по жовтень поточного року.

Водночас, керівник фінансового департаменту розповів, що 10 мільйонів гривень з обласного бюджету заплановано виділити на закупівлю зимової форми для ТРО та інших військових формувань у краї.

“Це — пайова фінансова доля області в цій потребі, загальна вартість якої складає 50 мільйонів. Решту грошей виділятиме територіальні громади Закарпаття” – зазначив Лазар.

Так він повідомив, що значну частину коштів обласного бюджету також направлено на ремонт приміщень для ВПО, яких планується відселити з навчальних та комунальних закладів області.

За його словами, йдеться про окремі комунальні об’єкти в Кам’янському, Середньому, Ясінях, Кушниці, Синевирі, Тересві та Горінчові.

Як повідомлялося, наразі на Закарпатті офіційно зареєстровано понад 150 тисяч ВПО. Неофіційно в області перебуває понад 400 тисяч внутрішньо переміщених осіб.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/161963-na-zakarpatti-vidilili-100-miljoniv-dlja-potreb-teroboroni-ta-vijskovih-formuvan.html

Source link