“Новини Закарпаття” – Підтримка від держави у воєнний час – актуальна, як ніколи! » Новини Закарпаття

54

Підтримка від держави у воєнний час – актуальна, як ніколи! Різні види державних допомог виплачуються всім категоріям населення, яким це передбачено законом. У Закарпатті крім місцевих жителів додалися ще й отримувачі серед внутрішньо перміщених осіб. Навантаження на працівників управління соціальної захисту – зросло в рази. Час – скрутний, але держава дбає про соціалну захист своїх громадян! – так охарактеризувавши ситуацію у сфері державних допомог керівник профільного департаменту Закарпаття.

Незважаючи на воєнний стан, виплати продовжуються! Працівникам управління соцзахисту краю додалося роботи через наплив внутрішньо переміщених осіб, серед яких – чимало одержувачів допомоги від держави. Наразі це 155 тисяч громадян. Більше того, під час дії воєнного стану, не припиняються виплати допомог, що потребують підтвердження. Наприклад, це стосується осіб з інвалідністю. Через збільшення у 2,5 разів отримувачів понад 20 видів допомог – навантаження в рази зросло! Бувають технічні збої, проблеми у роботі програмних продуктів, з комуніакцією тощо.

Просяти людей з порозумінням до цього віднестись, адже всім все виплачуватимуть згідно чинного законодавства. 300 – 350 мільйонів гривень щомісяця йде з державного бюджету на виплату допомог у Закарпатті.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/159588-pidtrimka-vid-derzhavi-u-voyennij-chas-aktualna-jak-nikoli.html

Source link