“Новини Закарпаття” – Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні » Новини Закарпаття

106

СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛЕ СУТТЯ

ℹ За добу 10 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перейшли понад 86 тисяч осіб та 20 тисяч транспортних засобів.

⬅ З України минулої доби вибули понад 43 тисячі осіб. Понад 26 тисяч з них перетнули кордон з Польщею, решту пройшли до інших країн ЄС та Молдови.

➡ До України за минулі сутки пройшли 43 тисячі осіб, понад 39 тисяч з них – громадяни України.

🚛 Оформлено 45 вантажівок із гуманітарною допомогою.

👮‍♂️ За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 26 осіб – 14 з них намагалися незаконно перетнути кордон у пунктах пропуску, ще 12 осіб затримані поза пунктами пропуску.

🚷 Крім того, ще 14 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

🕵️‍♂️ Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили 4 псевдостуденти, 8 осіб «непридатних до військової служби». У паспорті ще 2-х було виявлено підроблену відмітку про виїзд на постійне проживання за кордоном.

⚠ Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки в їх діях вбачаються ознаки правопорушень, передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО ПОПЕРЕДЖЕННЯ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

☝️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57

Source link