“Новини Закарпаття” – Ситуація у пунктах пропуску на західному кордоні » Новини Закарпаття

42

📌 СИТУАЦІЯ НА ЗАХІДНОМУ КОРДОНІ ЗА МИНУЛЕ СУТТЯ

📅 За добу 2 вересня західні кордони України з ЄС та Молдовою перейшли понад 76 тисяч осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

👈 З України минулої доби вибули майже 38 тисяч осіб. 22 тисячі з них перетнули кордон із Польщею, решту прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

👉 До України за минулі сутки пройшли понад 38 тисяч осіб, 34 тисячі з них – громадяни України.

🚛 Оформлено майже 80 вантажівок із гуманітарною допомогою.

🚫 За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 17 осіб – 8 з них намагалися незаконно перетнути кордон біля пунктів пропуску, ще 9 осіб затримано поза пунктами пропуску.

❌ Крім того, ще 12 чоловіків не пропущено через кордон, оскільки під час перевірки у прикордонників виникли підозри щодо дійсності документів.

📄 Серед осіб, які намагалися використати сумнівні документи, охоронці кордону виявили двох псевдостудентів та одну особу «з інвалідністю». П’ять осіб надали справки про непридатність до військової служби. У паспортах ще 4-х чоловіків було виявлено підроблені відмітки про взяття на постійний консульський облік у Чехії, а також підроблені ID-картки, що засвідчують законність проживання на території зазначеної країни. Усі особи були передані співробітникам Нацполіції, оскільки в їх діях вбачаються ознаки правопорушень, передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

🪪 ЗВЕРТАЄМО ПОПЕРЕДЖЕННЯ, що пропуск осіб через державний кордон здійснюється уповноваженими службовими особами Державної прикордонної служби України за дійсними паспортними чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами.

❗️ НАГОЛОШУЄМО, що пропуск повнолітніх громадян України здійснюється за закордонними паспортами відповідно до Постанови Кабміну від 27 січня 1995 р. N 57

Source link