“Новини Закарпаття” – У Хусті підозрюваному у торгівлі метамфетаміном місцевому жителю вибрали західний захід

35

За процесуального керівництва Хустської окружної прокуратури 30-річному місцевому жителю повідомлено про підозрення у торгівлі метамфетаміном та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення 198 480 грн застави. Дії чоловіка кваліфіковано за ч.ч. 1, 2 ст. 307 УК України, тобто незаконне придбання та збут психотропних речовин, вчинені повторно.
Як встановили слідчі, закарпатець систематично займався розповсюдженням забороненого товару серед місцевого населення. Зустрічі з «клієнтами» проводивши вдома, у м. Хуст. У липні та серпні правоохоронці зафіксували факти збуту чоловіком пакетиків із кристалічною речовиною, яка за висновками експертів є метамфетаміном. Під час санкціонованого обыску житла підозрюваного виявлено також грошові кошти, електронні ваги та прозрачні пакетики для фасування психотропів, скляні колби та речовину, схожу на прекурсор, за допомогою яких можна синтезувати психотропні речовини.
Наразі у провадженні триває досудове розслідування. У разі доведення вини чоловіка, йому може загрожувати наказання у вигляді ув’язнення на строк до 10 років із конфіскацією майна.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинною у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному наказанню, доки її провина не буде доведена у законному порядку і встановлена ​​обвинувачувальним вироком суду.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/crime/159864-u-husti-pidozrjuvanomu-u-torgivli-metamfetaminom-miscevomu-zhitelju-obrali-zapobizhnij-zahid.html

Source link