“Новини Закарпаття” – У селі Пилипець облаштували та відкрили соціально-реабілітаційний центр дитяче містечко Затишок (відео)

233

У селі Пилипець місяць тому коштом благодійників облаштували та відкрили соціально-реабілітаційний центр дитяче містечко Затишок.

Тут уже оселили понад півсотні дітей ВПО, що опинилися в скрутних життєвих обставинах. Тут мешкають і діти евакуйованих закладів інтернатного типу. Харчування, навчання, розваги дітей забезпечили всім необхідним. Як змінилося життя в закладі за місяць після відкриття Танці, співи та вітання. Так минулого місяця відсвяткували відкриття дитячого соціально-реабілітаційного центру Затишок. Його облаштували у Пілепці благодійники.

Хоча і викупили це приміщення під комерцію нині тут мешкають абсолютно безкоштовно діти. Гліб один із перших жителів затишку. Проживає тут разом з бабусею та сестрою Пограли, час і прибирати. У кожного тут свої обов’язки. Вихователі із Слов’янського центру реабілітації дітей займаються з дітками арт терапією. А від пані марина організувала для малечі гурток танців. Є тут і свій медпункт.

Нещодавно силами партнерів з Німеччини у закладі з’явився і комп’ютерний клас. Харчування, гуртки, все це благодійники облаштували за власний кошт.

Джерело https://transkarpatia.net/transcarpathia/social/159887-u-seli-pilipec-oblashtuvali-ta-vidkrili-socialno-reabilitacijnij-centr-ditjache-mistechko-zatishok-video.html[ad_2]

Source link