nta.ua – Британія передасть Україні шість підводних безпілотників

115

Великобританія надасть Україні підводні безпілотники для очищення берегової лінії від мін. Українські військові вже почали навчання.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони Британії.

Повідомляється, що для виявлення російських мін у водах біля її побережжя в Україну відправлятимуть шість автономних мінно-пошукових машин. Три з них будуть надані зі складів Великої Британії, а ще три будуть куплені в промисловості.

Легкий автономний транспортний засіб призначений для використання на мілководних узбережжях. Він працює на глибині до 100 м для виявлення, локалізації та ідентифікації мін за допомогою набору датчиків, щоби ВМС України могли їх знищити. Десятки військовослужбовців ВМС України навчатимуть користуватися безпілотниками.

“Це життєво важливе обладнання та підготовка допоможуть Україні зробити свої води безпечними, допомагаючи налагодити потік зерна до решти світу та підтримуючи Збройні сили України, які прагнуть захистити своє побережжя та порти” – заявив міністр оборони Британії Бен Воллес.

У Міноборони Британії зауважили, що вивезенню продовольства продовжують заважати морські міні, залишені оккупантами вздовж узбережжя України.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосивши про новий пакет допомоги для України на суму 54 мільйони британських фунтів (понад 63 млн доларів).

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0

Source link

Source link