nta.ua – Назвали дату похорону королеви Єлизавети ІІ

110

Державний похорон Єї Величності королеви Великої Британії Єлизавети ІІ відбудеться у Вестмінстерському абатстві у понеділок, 19 вересня.

Нині гроб із тілом королеви перебуває біля замку Балморал. Неділю, 11 вересня, її доставлятимуть до столиці Шотландії Єдинбург.

У другій половині дня, 12 вересня, на передньому дворі Палацу Холірудхаус сформують процесію, щоб доставити гроб до собору Святого Джайлза в Єдинбурзі. Король та члени королівської батьківщини візьмуть участь у процесії та відвідають службу у соборі Святого Джайлза.

Потім гроб її величності буде перебувати в соборі Святого Джайлза під охороною Королівської роти лучників, щоб дати можливість народу Шотландії віддати свою шану.

У другій половині дня у вівторок, 13 вересня, гроб королеви вилетить із Шотландії. Нарешті гроб королеві доставлятиме до Букінгемського палацу. У другій половині дня середи, 14 вересня, Труну перенесуть біля процесу на лафеті Королівської кінної артилерії Королівського війська від Букінгемського палацу до Вестмінстерського палацу, де триватиме прощання представників громадськості із королевою.

У понеділок, 19 вересня, вранці гроб прибуде від Вестмінстерського палацу до Вестмінстерського абатства, де відбудеться державна панахіда.

Після державних похорон Труна пройде процесією від Вестмінстерського абатства до Веллінгтонської арки. Від Веллінгтонської арки гроб попрямує до Віндзора, а там державний катафалк попрямує у процесії до каплиці Св. Георгія, Віндзорського замку через Довгу доріжку. Після цього у каплиці Святого Георгія відбудеться богослужіння.

Нагадаємо, королева Єлизавета ІІ померла 8 вересня. У суботу, 10 вересня, її син король Чарльз ІІІ офіційно зійшов на престол.[ad_2]

Source link