nta.ua – Pantone вибрав головний колір 2023 року

240

Інститут кольору Pantone вибрав колір 2023 року. Ним став відтінок PANTONE 18-1750 під назвою Viva Magenta.

Про це повідомляють на сайті Pantone.

Viva Magenta – відтінок, що походить з батьківщини червоних, зокрема з “малиново-червоним тоном, що є балансом між теплим і холодним”.

“Сміливий і безстрашний, пульсуючий колір, насиченість якого сприяє радісному та оптимістичному святкуванню, створенню нового наративу”, – так описують відтінок в інституті кольору.

У Pantone вважають, що колір майбутнього року є потужним і вселяє надію. Наголошують, що Viva Magenta – це новий анімований червоний.

“Впивається чистою радістю, заохочуючи до експериментів та самовираження без обмежень, електризуючий та безмежний відтінок, який виявляється як яскрава заява. Це кольори дерзкі, сповнені дотепності і відкриті для всіх”, – додали в інституті.

Вибираючи колір 2023 року, у Pantone надихнулися природним барвником – кохінеалом, який, до слова, використовують під час виробництва жіночої косметики, зокрема помади. В інституті також додають, що Viva Magenta – гібридний колір, який “комфортно балансує між фізичним та віртуальним”, нагадуючи багатовимірність світу.

На думку виконавчої директорки Інституту кольору Леатріс Айзман, Viva Magenta допоможе людям будувати внутрішню силу.

Колір 2022 року

Нагадаємо, що Інститут Pantone вибрав головним кольором 2022 року барву Very Peri – відтінок сиреневого. Very Peri ілюструє злиття сучасної життя і те, як кольорові тенденції у цифровому світі виявляються у фізичному світі.

У 2021 році Інститут кольору Pantone представив одразу два кольори: яскравий жовтий (Illuminating) та сірий (Ultimate Gray). Поєднання цих кольорів символізує силу та надію, міць та позитивний настрій.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0[ad_2]

Source link

" " " "