nta.ua – Уперше від початку війни до українського порту підходить судно з зерно

167

До українського морського торговельного порту “Чорноморськ” наближається турецький суховантаж Fulmars. Це перше судно з початку повномасштабного вторгнення Росії на територію України.

Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень та головний редактор порталу BlackSeaNews Андрій Клименко.

Суховантаж вийшов з турецького порту Bandirma у Мраморному морі понад 10 днів тому. До 2 серпня судно перебувало на якорній стоянці поблизу турецького порту Pendik, а потім до 5 серпня – на якорній стоянці біля протоки Босфор біля Чорного моря, звідки вирушило у напрямку порту «Чорноморськ» о 15:50.

«На якірній стоянці біля входу до Босфору в Чорному морі досі перебуває (теж турецький) балкер Osprey S, IMO: 9300843, який поважали першим судном, що отримає дозвіл на рейс до портів України за експортним зерном. Отже, наші прогнози, що це будуть переважно судна турецьких власників, підтверджуються», – зазначив Клименко.

Зазначимо, що три судна з українським зерном вранці 5 серпня залишили українські порти і прямують біля морського гуманітарного коридору.

Source link[ad_2]

Source link

" " " "