“область” Тернопіль – На Тернопільщині директор лікарні звільнився відразу після призначення

124

З 2 вересня, у Кременецькій лікарні новий виконавець обов’язків директора. Це вже третє призначення за годину, коли з попереднім керівником Павлом Кисілем достроково розірвали контракт рішенням сесії. Завідувач анестезіологічним відділенням Роман Костів, якого депутати назначили в.о. від обов’язків покладених на нього відмовився за два дні, пише Терміново.

“Ситуація щодо нашої лікарні складна. Сьогодні ми змушені скликати сесію у зв’язку з тим, що попередньо призначений виконавець обов’язків директора КНП “Кременецька опорна лікарня” звільнився за власною заявою”, – повідомив міський голова Андрій Смаглюк.

Тому всі присутні на засіданні депутати одноголосно підтримали пропозицію назначити ст. о. директора Кременецької лікарні Юрія Шаюка. Це один з молодих хірургів-травматологів, який раніше зазнав тиску і мав конфлікт із адміністрацією лікарні. Ще нещодавно разом зі своїм колегою Андрієм Ткачуком він був за крок до звільнення.

Під час нетривалого сесійного засідання депутати висловили побоювання з приводу того, що за день-два новоназначення ст. о. керівника також відмовитись від обов’язків.

“Можливо, варто було послухати думку лікаря, якого ми сьогодні назначаємо. Чи не станеться так, що за два дні і цей чоловік відмовитиметься, бо на нього будуть тиснути чи вмовляти?”, – зазначив депутат Микола Чоповський. На що міський голова зауважив, що зважаючи на ситуацію, ніхто нічого не гарантує.

“Терміново” вирішило з’ясувати з перших вуст: чи не передумає молодий лікар і чи не доведеться депутатам знову збиратися за кілька днів та вирішувати ті самі питання.

Юрій Шаюк запевнив, що відступати назад не буде. Виконуватиме покладені на нього обов’язки зі всіма вимогами законодавства і, на відміну від одного з попередників, не перешкоджатиме роботі наглядової ради при лікарні.


Джерело | область

Source link