“область” Тернопіль – У Тернополі створили безкоштовний простір для батьків і дітей

147

У Тернополі відкрили безкоштовний простір для татів та їх дітей Tatohub. Тут проводяться майстер-класи, заняття, зустрічі, тренінги, що пов’язані з вихованням дітей, зруйнуванням стереотипів щодо ролі батька в сім’ї, який тільки має фінансово забезпечувати батьківщину. Заходи відбуваються в рамках проекту TATOhub, який реалізується ГО «Клуб рибалок України – Юей Фішинг Клуб» програмою ООН з відновлення та розбудови світу за фінансової підтримки Європейського Союзу та проекту “Трамплін до рівності”, що імплементується UNFPA Україна у партнерстві з Офісом Віцепрем’єрки з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції України за фінансової підтримки Швеції.

Спільні інтереси та спілкування з татусями позитивно впливають на дітей, зазначають організатори. У суспільстві, яке стає справедливішим, чоловіки беруть дедалі більшу долю в налагодженні спільного побуту, вихованні дітей та виконанні домашніх справ. Такі спільні інтереси в першу чергу дають позитивні результати для дітей, у яких формується тісний емоційний зв’язок з татом, що впливає на їхнє розвиток.

У Tatohub проводять безкоштовні тато-групи для самих татів: заняття для питань дитячої психології, побудови відносин «батьки-діти», сексуального освіти, подолання стресів, конструктивного розв’язання конфліктів, підготовки до пологів та появи малюка, шкідливості гендерних стереотипів тощо. Є спільні заходи для татусів та дітей. Щоб взяти участь в ініціативі організатори просять батьків зареєструватися.


Мітки: , , ,

Джерело | область

Source link