“Патріот Донбасу” – Лідера гурту ДДТ Юрія Шевчука оштрафували за дискредитацію російської армії

137

Лідер російського гурту ДДТ Юрій Шевчук виступає проти війни в Україні. На одному з концертів він сказав, що “Батьківщина – це не д*па президента, яку треба цілувати”.

Про це повідомляє Meduza.

Пізніше на нього завели адміністративну справу за такий вислів під час виступу в Уфі. На днях відбулося судове засідання, на якому самого Шевчука не було. Але його позицію у суді озвучив адвокат.

“Я, Юрій Шевчук, завжди був проти воєн, у будь-якій країні та у будь-які години. Виступав проти воєн у В’єтнамі, Афганістані, Югославії, Чечні, Абхазії, Грузії, Осетії, Карабасі, Іраку і т.д. Вважаю, що будь-які проблеми та ускладнення політичного характеру між країнами та народами потрібно вирішувати дипломатичним шляхом. Пісня “Не стріляй” була написана у 1980 році. Я також проти триваючої 8 років війни на Донбасі та нинішньої “СВО” в Україні”, – процитував Шевчука адвокат.

Попри це артиста таки оштрафували на 50 тисяч рублів за адміністративною статтею про “дискредитацію” Збройних сил Росії.

Джерело https://donpatriot.news/article/lidera-gurtu-ddt-yuriya-shevchuka-oshtrafuvali-za-diskreditaciuu-rosiyskoyi-armiyi

[ad_2]

Source link