“Патріот Донбасу” – На Харківщині оголошено про підозрення призначеного оккупантами «голови» Петропавлівської ОТГ

51

Мешканець Харківської області Володимир Демченко добровільно пішов на співпрацю із загарбниками та погодився очолити тимчасово окуповану Петропавлівську ОТГ (Куп’янський район), йому заочно оголошено про підозрення в колабораційній діяльності.

“Демченко В.В. підозрюється в колабораційній діяльності, тобто добровільному зайнятті громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій в незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території… тобто вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 111-1 КК України”, – йдеться у повідомленні про підозрення, оприлюднене офісом Генерального прокурора України.

Демченко був активним учасником “російської весни” у Харкові у 2014 році, намагався створити “Харківську народну республіку”. Був затриманий правоохоронцями, але потім у результаті обміну потрапив до Донецька, де став “заступником начальника з озброєння народної міліції ДНР”.

Після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну повернувся до Харківської області. Наприкінці червня цього року позиціонувався як “заступник голови” окупаційної військово-цивільної адміністрації Харківської області.

Джерело https://donpatriot.news/article/na-harkivschini-ogolosheno-pro-pidozru-priznachenomu-okupantami-golovi-petropavlivskoyi-otgSource link