“Патріот Донбасу” – На Луганщині оккупанти готують провокації: планують обстріляти лікарню з цивільними – ЦНС

73

Російські загарбники планують здійснити обстріл одного з медзакладів у тимчасово окупованій Луганській області та звинуватити у цьому ЗСУ.

Про це йдеться у допису на сайті Центру національного опору.

“Окупаційна адміністрація ворога на тимчасово окупованих територіях Луганщини має серйозні проблеми з настроями місцевого населення. Ключовим є загострена гуманітарна криза у регіоні. Однією з причин є перехід цивільних медичних закладів на обслуговування російських військових. Зокрема простих мешканців просто виганяють із лікарень або відмовляються надавати послуги.

Для того, щоб дискредитувати ЗСУ, оккупанти можуть обстріляти одну з лікарень області, де ще є громадянське населення. За інформацією підпілля, росіяни планують ударити саме на відділення з цивільними”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що росіяни системно обстрілюють окуповані міста, щоби їх пропагандисти створювали маніпулятивні матеріали.

Центр національного опору закликає мешканців окупованих територій бути максимально поважними біля об’єктів цивільної інфраструктури, а за можливості – виїхати на підконтрольні Київській території.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграми

Джерело https://donpatriot.news/article/na-luganschini-okupanti-gotuyut-provokaciyi-planuyut-obstrilyati-likarnyu-z-civilnimi-cnsSource link