Понад 24 тисячі переселенців зареєструвалися у Харкові після повномасштабного вторгнення росіян

68

 

З початку повномасштабного російського вторгнення у Харкові зареєстрували 24 428 внутрішньо переміщених осіб. З 2014 року у місті налічується 111 798 переселенців.

Про це в ефірі “Українського радіо Харків” розповіла директорка міського департаменту соціальної політики Лариса Болгова.

За її даними, з початку повномасштабної війни матеріальну допомогу у Харкові отримали 21437 людей.

“Громадяни переміщуються в межах району і не виїжджають із міста. Законодавством не встановлені обмеження, куди перемістилася особа у межах держави. Переміщенням може вважатися і в межах територіальної громади. У нас немає скарг чи зауважень, що комусь не оформили такого переміщення”, — розповіла Болгова.

За її словами, у Харкові за номером 1535 працює “гаряча лінія”:

“Кожна людина, яка потребує гуманітарної допомоги, і не спроможна сама — інвалідність чи старий вік — можна звернутися за цим номером”.

Заяву має розглянути адміністрація району, після чого гуманітарна допомога надається адресно за допомогою волонтерів чи соціальних працівників.

“Адміністрації районів міста старанно стежити за питанням гуманітарної допомоги. Щодня надається список адрес, де гуманітарна допомога роздається мешканцям того чи іншого району”, – розповіла Болгова.

Вона розповіла, що управління соціальної захисту населення працюють у дев’яти адміністративних районах Харкова.

“Вони надають усі соціальні послуги у повному обсязі. На сьогодні це адміністративні послуги соціального характеру, їх 72. Найактуальніший питання — посвідчення та виплата внутрішньо переміщеним особам”, — каже Болгова.

Джерело https://donpatriot.news/article/ponad-24-tisyachi-pereselenciv-zareyestruvalisya-u-harkovi-pislya-povnomasshtabnogo-vtorgnennya-rosiyan

Source link