“Патріот Донбасу” – Правительство посилило відповідальність за відмову від обов’язкової евакуації дітей – Мінреінтеграції

42

Правительство підтримало ініціативу Мінреінтеграції та посилило відповідальність за дітей під час евакуації. Сім’ї, а також патронатні вихователі та дитячі будинки, які виховують прийомних дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, втрачають право опікувати їх, якщо наражають своїх вихованців на великий ризик і відмовляються від обов’язкової евакуації.

Про це повідомила прес-служба відомства.

“Долі цих дітей держава доручити більш відповідальним вихователям чи закладам. Їх визначатиме Нацсоцслужба вже у безпечних регіонах, куди евакуюють дітей”, – йдеться у повідомленні.

Ініціатором такого документу виступило Мінреінтеграції на виконання рішення засідання Координаційного штабу з обов’язкової евакуації населення Донецької області. Відповідну постанову сьогодні схвалив Кабмін за поданням Мінсоцполітики.

Нагадаємо, обов’язкова евакуація з Донеччини наразі триває. З 2 серпня, коли вона розпочалася, до безпечних регіонів уже виїхало близько 10 тисяч мирних громадян. Координаційний штаб з евакуації очолює Віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук.

Джерело https://donpatriot.news/article/uryad-posiliv-vidpovidalnist-za-vidmovu-vid-obov-yazkovoyi-evakuaciyi-ditey-minreintegraciyiSource link