Ракетно-артилерійські підрозділи ЗСУ на півдні виконали понад 300 вогневих завдань: втрати ворога

38

 

Українські ракетно-артилерійські підрозділи на південному фронті виконали понад 370 вогневих завдань, внаслідок чого враг втратив 108 військових, значну кількість техніки, а також дві пускові установки С-400 та два склади боєприпасів.

Про це повідомляє Оперативне командування «Південь».

«Обстановка у нашій операційній зоні досить динамічна, але контролюється Силами оборони. Суттєвих змін у стані складі та положенні противника не відмічено. Основну увагу противника зосереджено на утриманні займаних рубежів та дистанційних діях – артилерійські та мінометні обстріли, авіаційні та ракетні удари по наших позиціях та мирних населених пунктах», – йдеться у повідомленні.

За день ворог 6 разів атакував авіацією позиції українських захисників.

Авіація ЗСУ у відповідь нанесла 13 ударів по логістичних та управлінських об’єктах ворожих військ.

Ракетно-артилерійські підрозділи виконали понад 370 вогневих завдань. Втрати ворога становлять:

  • 108 військових,
  • 5 танків,
  • 3 РСЗВ “Град”.

Також знищено 15 одиниць автобронетехніки, 10 гаубиць та гармат важкої артилерії, 120 мм міномет, 2 пускові установки С-400, радіолокатор наведення до С-300 та 2 склади боєприпасів у Миколаївському районі.

«В акваторії Чорного моря корабельне угрупування ворожих сил складається з понад десятка кораблів та катерів. На боєвому чергуванні – дві ракетоносії у готовності до пуску 16 крилатих ракет «Калібр», – додали до ОК «Південь».

Джерело https://donpatriot.news/article/raketno-artileriyski-pidrozdili-zsu-na-pivdni-vikonali-ponad-300-vognevih-zavdan-vtrati-voroga

Source link