“Патріот Донбасу” – Саміт ООН: Лаврову та російській делегації відмовили в американських візах

70

Росія запросила США 56 віз для міністра закордонних справ Сергія Лаврова та його делегації, щоб поїхати до Нью-Йорка на щорічну зустріч світових лідерів ООН у вересні, проте поки що не отримала жодної.

Як пише РБК-УкраїнаУ листі генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу постпред Росії в ООН Василь Небензя заявив, що це «викликає тривогу», оскільки протягом останніх кількох місяців Вашингтон «постійно відмовляє у видачі в’їзних віз» ряду російських громадян, делегатів на інші заходи ООН.

Представник Держдепу заявив, що США серйозно ставляться до своїх зобов’язань як країни перебування ООН, додавши, що візові записи є конфіденційними, тому США не можуть коментувати окремі випадки.

Він також зазначив, що заявки мають подаватися якомога раніше, щоб забезпечити своєчасну обробку. За його словами, це особливо важливо через необґрунтовані дії РФ проти посольства США в Росії, зокрема через примусове звільнення дипломатів у Москві. Представник зазначив, що РФ «серйозно обмежила штат і, отже, можливість обробки віз».

У виданні нагадали, що зустріч високого рівня Генеральної Асамблеї ООН у Нью-Йорку відбудеться 20 вересня.

Джерело https://donpatriot.news/article/samit-oon-lavrovu-ta-rosiyskiy-delegaciyi-vidmovili-v-amerikanskih-vizahSource link