Для українських державних службовців 21 липня запрацювала “Школа протидії дезінформації”.
Про це повідомляє МКІП.
“Триматі “інформаційний фронт” та розбудовувати інформаційну стійкість України навчали сьогодні українських державних службовців на тренінгу з використання ключових повідомлень та наративів у комунікаціях”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що це перший такий захід у межах “Школи протидії дезінформації”, яку створив Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Фінансову допомогу надало посольство Королівства Швеції в Україні. Співорганізатором заходу став Центр демократії та верховенства права.
У першому тренінгу взяли участь понад 100 державних службовців.
“Сьогоднішній захід є як ніколи на часі, оскільки тема інформаційної безпеки в нинішній ситуації є однією з пріоритетних. Крім того, такі навчання роблять нас ще більш успішними у боротьбі з врагом. Важливо, що надалі освітній напрямок буде лише удосконалюватися, і це лише один із наших проектів, присвячених медіаграмотності. Ми маємо тримати першу лінію оборони від інформаційних атак, отже робота державних службовців має величезне значення для побудови інформаційної стійкості держави в цілому”, – повідомив заступник міністра культури на інформаційній политиці Тарас Шевченко.
Загалом діяльність школи спрямована на підтримку українських держслужбовців та працівників комунікаційних відділів державних установ та підвищення рівня їхньої компетентності у сферах стратегічних комунікацій та протидії дезінформації.
Директор Центру демократії та верховенства права Олеся Холопік зазначила, що в умовах війни, коли зброєю є навіть інформація, така школа є максимально адаптованою та корисною для державних службовців.
Під час навчання шведським досвідом у боротьбі з дезінформацією поділилася повірена у справах посольства Королівства Швеція в Україні Марія Ліндгрен-Салтанова.
[ad_2]
Source link