“Патріот Донбасу” – Стало відомо, що російський «експерт», який водив місію МАГАТІ по ЗАЕС, виявився фахівцем з розмноження обезьянь

86

Російський “експерт-атомник”, який водив членів місії МАГАТЕ територією ЗАЕС, насправді є фахівцем з мавпячого розмноження.

Про це йдеться у повідомленні Енергоатому у Telegram від 3 вересня.

– Аферист Ренат Карчаа, якого російські ЗМІ називають експертом-атомником та радником голови Росатому, має коротку, але досить яскраву біографію. У якої жодним чином немає навіть натяку на енергетику, – сказано у заяві.

Зокрема, “експерт-атомник”, який переконував місію МАГАТЕ, що ракета, що впала на території ЗАЕС, як би випущена з неокупованої росіянами території України, “просто здійснила розворот на 180° перед приземленням”, є приматологом.

Енергоатом уточнює із посиланням на Медіазону, що Карчаа – наймолодший депутат парламенту Абхазії першого скликання, який працював на базі знаменитого розплідника обезьянь у Сухумі.

– А ще був безпосередньо причетний до продажу наукового архіву інституту експериментальної приматології та винуватцем смертельної ДТП із підлітком. “Экспертом по всему” Карчаа підробляв давно і всюди: він був наглядачем на виборах, радником президента та “незалежним експертом” Абхазії та Північного Кавказу, і казна ким ще. Якийсь майстер на всі руки. Тепер дійшла черга до атомної енергетики, – повідомляють в Енергоатомі.

Джерело https://donpatriot.news/article/stalo-vidomo-scho-rosiyskiy-ekspert-yakiy-vodiv-misiyu-magate-po-zaes-viyavivsya-fahivcem-z-rozmnozhennya-mavpSource link