“Патріот Донбасу” – У ФБР підозрюють, що обладнання Huawei могло викрадати дані Міноборони США

114

У ФБР розслідують можливості обладнання китайської компанії Huawei перехоплювати та викрадати дані американських військових та порушувати комунікації Міноборони, у тому числі щодо ядерного арсеналу.

Про це повідомляє CNN.

Розслідування фахівців бюро було настільки засекреченим, що деякі представники Білого дому дізналися про нього лише кілька років тому. Підозри американських спецслужб викликало обладнання Huawei, встановлене на стільникових вишках поблизу об’єктів військових баз США на Середньому Заході.

Згідно з багатьма джерелами, знаними цим правом, ФБР визначило, що обладнання було здатне перехоплювати та порушувати дуже обмежену зв’язок Міністерства оборони, включаючи те, що використовує Стратегічне командування США, яке контролює ядерне оружня країни.

Хоча широке занепокоєння щодо обладнання Huawei поблизу військових об’єктів США було добре відомо, про існування цього розслідування та його результати раніше не повідомлялося. Воно триває ще з годин адміністрації Обами, розповіли CNN більше десятка джерел, у тому числі діючих і колишніх чиновників національної безпеки. Усі вони говорили на умовах анонімності, бо не мали права говорити публічно.

Поки не ясно, чи розвідувальна спільнота визначила, чи справді якісь дані були перехоплені та відправлені назад до Пекіна з цих башен. Джерела, обізнані з проблемою, кажуть, що з технічної точки зору неймовірно важко довести, що певний пакет даних було вкрадено та надіслано за кордон.

Тим часом уряд Китаю рішуче заперечує будь-які спроби шпигувати за США. Huawei у заяві для CNN також спростувала, що її обладнання здатне працювати в будь-якому діапазоні зв’язку, виділеному міністерству оборони.

Джерело https://donpatriot.news/article/u-fbr-pidozryuyut-scho-obladnannya-huawei-moglo-vikradati-dani-minoboroni-sshaSource link